Pielęgnacja Dłoni i Paznokci

Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto dbać o ich wygląd i kondycję. To właśnie one najszybciej zdradzą nasz wiek i charakter pracy. W ramach kompleksowej pielęgnacji dłoni i paznokci proponujemy:

Manicure klasyczny (biologiczny) - czas do 45min.

to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu, opiłowaniu płytki a także usunięciu nadmiaru skórek z łoża paznokcia. W cenie nałożenie wzmacniającej warstwy bazowej, malowanie jednym kolorem oraz zakończenie utwardzaczem, przedłużającym żywotność lakieru. Na zakończenie aplikowana zostaje oliwka na skórki, jak również nawilżający krem do dłonie.

Manicure hybrydowy - czas do 50min.

stał się on konkurencją dla tradycyjnego manicuru. Użyte w tej technice produkty mają właściwości lakieru i żelu, są odporne na zmywacz, a lakier utrzymuję się na paznokciach 2-3 tygodnie. Jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na suszenie, malowanie paznokci i cotygodniowy manicure. Sprawdzi się w pracy i na urlopie – do wyboru kolory lub french.

Manicure SPA - czas do 60min.

jest to manicure klasyczny (biologiczny) połączony z rytuałem pielęgnacyjnym dłonie i paznokcie. Poprzedzony złuszczającym peelingiem wraz z kąpielą parafinową i odżywczą maską kolagenową. Intensywnie regeneruje zniszczoną i wysuszoną skórę dłoni i paznokci.

Przedłużanie paznokci - czas zabiegu do 120min.

Oferujemy przedłużanie paznokci metodą żelową bądź akrylową na tipsie lub szablonie. Wybór metody dokonywany na miejscu według preferencji i uznania Klientki. Możliwość rekonstrukcji obgryzionych paznokci.

Cennik Przedłużania Paznokci

Studio Paznokci

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd