Regeneracja włosów

I REGENERACJA WŁOSÓW SYSTEMEM OLAPLEX

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury  czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej  formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia,   że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.

Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu

II. WSPOMAGANIE REGENERACJI WŁOSÓW ZA POMOCĄ MICROMIST-u

Podczas wizyty w naszym Salonie mogą Państwo skorzystać z zabiegu regenerującego przy użyciu nowoczesnego urządzenia „MICROMIST”.
Urządzenie „MICROMIST” przeprowadza kurację na włosach z użyciem mgły wodnej wytworzonej poprzez fale ultradźwiękowe. Cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze, niż cząsteczki pary wodnej i dzięki temu mogą penetrować włos począwszy od naskórka, aż do najgłębszej jego warstwy. System podgrzewający wodę jest również zaprojektowany specjalnie tak, aby wytworzyć mgłę, nie parę. Konwencjonalne urządzenia podgrzewają wodę do temperatury 100 stopni Celsjusza, aby wytworzyć parę, co z reguły powoduje ogromną szkodę dla włosów, zamiast ich naprawy. MICROMIST, poprzez wykorzystanie ultradźwięków, podgrzewa wodę to takiej temperatury, jakiej wymaga stan włosów objętych kuracją oraz używany produkt.
Temperatura jest znacznie niższa niż 100 stopni Celsjusza i dlatego też nie powoduje żadnych uszkodzeń. Urządzenie jest niezastąpione we wspomaganiu zabiegów fryzjerskich, poprzez aplikowanie aktywnych substancji do najgłębszych warstw włosa. „MICROMIST” posiada system chłodzący, który zamyka łuskę włosa po zakończeniu zabiegu. Dzięki niemu zastosowane kosmetyki są dłużej aktywne.

III. URZĄDZENIE NA PODCZERWIEŃ I ULTRADŹWIĘKI Z NANO CZĄSTECZKAMI SREBRA

Świetnym odkryciem w nowoczesnej technologii fryzjerskiej jest aktywator ultradźwiękowy z nanosrebrem i podczerwienią. Urządzenie to przypomina tradycyjną prostownicę, składa się z płytki wykonanej z nanosrebra w której znajdują się 4 generatory ultradźwięków, aktywują się gdy urządzenie zostanie zamknięte na paśmie włosów. Płytka o kolorze czerwonym zawiera 24 strefy promieni podczerwonych które wzmacniają działanie ultradźwięków, co wspomaga emisja delikatnego ciepła. Zabieg z zastosowaniem tego urządzenia ma działanie nawilżające, regenerujące, wspomaga także aplikację substancji aktywnych do wewnątrz struktury włosa.

Aktywator aplikuje środek aktywny głęboko do wewnątrz włosów i sprawia, że są one zwarte, lśniące i odżywione. Ta rekonstrukcja jest zalecana do wszystkich rodzajów włosów – także kręconych.
Regeneracja przy pomocy urządzeń zawiera w cenie Rytuał Pielęgnacyjny. Jak mało potrzeba, aby dokonać radykalnych zmian!

IV. MIKROKAMERA
Mikrokamera to urządzenie elektroniczne działające na zasadzie mikroskopu przenoszącego powiększony kilkaset razy obraz włosa lub skóry głowy na ekran monitora. Za pomocą mikrokamery zarówno fryzjer jaki klient może na żywo obserwować stan skóry głowy oraz włosów przed i po zabiegu fryzjerskim.

Dzięki temu można profesjonalnie przygotować program kuracji odpowiadający indywidualnym potrzebom i dostosowany do aktualnego stanu skóry głowy lub włosa. Fryzjer ma również możliwość kontrolowania przebiegu kuracji i jej rezultatów po każdej wizycie w salonie. Mikrokamera jest przyrządem niezbędnym do pracy w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim dbającym o wysoki poziom świadczonych usług. Jest narzędziem potwierdzającym profesjonalizm osób wykonującym zabiegi fryzjerskie.

Dzięki mikrokamerze możemy ocenić:

  • Elastyczność skóry głowy
  • Procent nawilżenia
  • Ogólny stan skóry i jej rodzaj
  • Stan naczynek krwionośnych
  • Stan mieszka włosowego
  • Stan rdzenia włosa
  • I wiele innych wskazań które posłużą do wybrania właściwej kuracji, szamponu, rytuału kerastase, odżywki ....

Regeneracja włosów

DMC Firewall is a Joomla Security extension!