"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe."

My tworzymy z wyobraźnią

 

NOWOŚĆ Kriolipoliza

Kriolipoliza: 5-15 cm w pasie mniej w ciągu kilku tygodni!

 

Co to jest CoolTech ?

 • CoolTech jest technologią opracowaną przez firmę COCCON Medical do zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej. Dzięki odpowiednio zaprogramowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno, następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i warstwy naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

 • CoolTech jest nową technologią umożliwiającą precyzyjne i kontrolowane chłodzenie. W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8°C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.
 • CoolTech zapewnia bezbolesny zabieg.  

 

Przebieg zabiegu 

Zabieg jest dedykowany głównie osobom chcącym wymodelować swoją sylwetkę lub pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała. Przed zabiegiem jest dokonywany pomiar tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie aparat sam dobiera wartości parametrów zabiegowych.  W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle). Czas zabiegu na danym obszarze to 70 minut. 

Już jeden zabieg daje kilkucentymetrowe ubytki w obwodzie!

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć po 6 tygodniach (wyjątkowo po 4).  Na różnych obszarach co 2 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi. Głowice pozwalają na wykonanie zabiegu  na różnych partiach ciała o zróżnicowanej grubości tkanki tłuszczowej. CoolTech stanowi doskonałą alternatywę dla Liposukcji, jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.  Efekt odchudzania jest trwały, a zabieg nie wymaga powtarzania. Kriolipoliza pozwoli Państwu schudnąć dokładnie tam, gdzie potrzeba - efekt jest w pełni selektywny.

Zalety

 • Urządzenie medyczne
  Możliwość precyzyjnego zaprogramowania zabiegu - opcje indywidualnych nastaw.
  Opatentowana głowica (patent EP12382287) umożliwia dostosowanie wymiarów głowicy do każdego obszaru zabiegu oraz do grubości tkanki tłuszczowej.
  Pomiar ciśnienia i temperatury w trakcie zabiegu.
  Przeciwzamrożeniowa membrana ochraniająca skórę.
  Wielofunkcyjna sygnalizacja awarii.
  Wysokie bezpieczeństwo. Inteligentny system pomocy.
  Możliwość łączenia z zabiegami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki. 

CoolTech jest URZĄDZENIEM MEDYCZNYM (nie kosmetycznym). 
Przed zakupem urządzenie było testowane przez klientów i  pracowników Jacques Andre przez ponad tydzień. Na zakup zdecydowaliśmy się dopiero po miesiącu aby zobaczyć realne efekty, które przeszły nasze oczekiwania. 90% osób zauważyło ponad 6 cm  ubytku w obwodzie brzucha po 4 tygodniach od zabiegu.


Przewaga nad innymi formami redukcji tkanki tłuszczowej:

 • 1. "Dieta pudełkowa": Koszt 1000-1500 zł miesięcznie, po zaprzestaniu powrót do naturalnej wagi lub efekt jojo.
 • 2. Siłownia plus trener personalny: 150 zł karnet + 10 sesji z trenerem personalnym 1150 zł. Potrzeba ciągłego treningu dla zachowania sylwetki.
 • 3. Kriolipoliza: Koszt jednego zabiegu: 500 zł, redukcja tkanki tłuszczowej na wybranej partii ciała na zawsze już po jednym zabiegu ! 
 •  
 • Medyczna Kriolipoliza jest wykorzystywana przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej w całej Polsce,
  między innymi zabieg ten wykonać można w znanej  klinice doktora Szczyta w Warszawie.
  W Gdańsku jesteśmy jedynym salonem posiadającym to urządzenie.
  Temat Kriolipolizy wraz z wywiadem lekarza z kliniki dr. Szczyta pojawił się w programie
  "Pytanie na śniadnie": https://pytanienasniadanie.tvp.pl/25338771/odchudzanie-lodem-jak-to-dziala
  (akcja właściwa od 4.50 minuty)
 •  

 • Dlaczego mam wykonać zabieg w Jacques Andre? 

 • 1. Jako jedna z nielicznych firm w całej Polsce, jedyna w Gdańsku, dysponujemy certyfikowanym urządzeniem medycznym.
  Aby pozbyć się trwale tkanki tłuszczowej z danej partii ciała, zabieg musi trwać przynajmniej 70 minut i zamrozić komórki tłuszczowe do temperatury -8°C. Takiego efektu nie zapewniają urządzenia kosmetyczne, tym samym zabieg wykonywany nimi jest kompletnie nieskuteczny!
  2. Cena zabiegu w Jacques Andre jest o 30-70 % niższa od cen oferowanych przez inne kliniki. Stosując to samo urządzenie i materiały oferujemy te same efekty za mniejsze pieniądze.
 • 3. Nasz personel to wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednie certyfikaty do wykonywania zabiegów.
 • 4. Urządzenie zostało przez nas przetestowane na grupie 50 osób, o różnej grubości tkanki tłuszczowej, w wieku 20-60 lat, ze wspaniałymi rezultatami. 

  Opinie klientów po zabiegu:

 1. Basia: "Miesiąc temu wykonałam 2 przyłożenia Kriolipolizy w ramach promocji. Zabieg nie jest zbyt bolesny, czas szybko mija. Byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się po miesiącu, że ze 101 cm w pasie zostało mi 93,5."
 2. Magda: " Jestem dość szczupłą osoba, ale zawsze miałam problem z dolną partią brzucha i boczkami. Zainteresowała mnie reklama na Facebooku i zapisałam się na zabieg. Straciłam 5 cm. Czyli jeden rozmiar w dół... Dla mnie to bardzo dużo:) zwłaszcza przy zerowym wysiłku z mojej strony :) "
  3. Milena: "Zabieg minął mi bardzo szybko, a 7 cm w pasie jeszcze szybciej :). Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają problem ze spaleniem tkanki tłuszczowej w konkretnych częściach ciała. Przyjdę ponownie, tym razem uda :) "
 • Odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania udzielą Panie Kosmetolog z naszego salonu w Gdańsku Głównym.
 • Zapisy pod numerem (58) 567 00 00, salon Jacques Andre SPA (Elżbietańska 9/10)
Zobacz jak przeprowadzić prawdziwą metamorfozę, od czego zacząć

Nowości

Karta Upominkowa

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd