"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe."

My tworzymy z wyobraźnią

 

Regeneracja Kerastase

Rytuał Podstawowy - Maski Kerastase
Utrzymuje się do następnego mycia. Mają Państwo do wyboru maski:
 • wzmacniająca, odbudowująca, nawilżająca strukturę włosa do włosów suchych i uwrażliwionych
 • do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych, głęboko odbudowująca, intensywnie nawilżająca, wzmacniająca strukturę włosa
 • na zwiększenie objętości włosów, włosy cienkie, delikatne pozbawione objętości. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy stają się grubsze
 • wygładzająca do włosów grubych i nieposłusznych
 • odmładzająca, nawilżająca odżywcza, ujędrniająca, zwalcza oznaki starzenia się włosów dojrzałych poprzez ochronę i uzupełnianie ubytków w strukturze włosa oraz nawilżając skórę głowy
 • wzmacnia proces wygładzania włosów koloryzowanych, bardzo uwrażliwionych. Wydobywa wyjątkowy blask i połysk włosów koloryzowanych. Włosy odzyskują idealną delikatność.
 • do włosów kręconych. Przywraca włosom jedwabistą miękkość i elastyczność, a loki będą miały idealny kształt i sprężystość.
Rytuał Intensywny – Ampułki Kerastase + booster (Fusio-Dose)
Rewolucyjna technika Fusio-Dose to połączenie odpowiedniego koncentratu i odpowiednio dobranego boostera. Fryzjer posiada 16 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację.

Utrzymuje się od 8-10 myć, stosowany do włosów:

 • suchych i uwrażliwionych, nawilża, dodaje blasku, włosy lśnią zdrowym blaskiem od nasady aż po same końce.
 • bardzo suchych i zniszczonych, nawilżający, wzmacniający włosy, nadający miękkości i blasku, stają się łatwe w rozczesywaniu.
 • zniszczonych, koloryzowanych, rozjaśnianych, bardzo uwrażliwionych.  Silnie regeneruje włosy.
 • koloryzowanych. Wygładza powierzchnię włosa i poprawa jego stanu od nasady aż po końce. Podtrzymuje kolor, nadaje blasku, szczególnie polecana po koloryzacji
Rytuał Luksusowy – Ampułka + booster + Maska Kerastase

W skład Rytuału wchodzi Maska, Koncentrat i Booster Fusio-Dose. Zmienia on wygląd Twoich włosów,  tak byś na nowo cieszyła się ich pięknem. Oferuje długotrwałe i wielowymiarowe  rezultaty. Nasz fryzjer-stylista skomponuje Rytuał na miarę potrzeb Twoich włosów.

Nasi Fryzjerzy Styliści dobierają również połączenie w/w masek i ampułek do Rytuału Luksusowego odpowiednio dobranych do Państwa rodzaju włosów. Do każdego zabiegu dobieramy również odpowiednią kąpiel do skóry głowy i włosów.

Filozofia Rytuałów
Każdy Rytuał to specjalnie opracowane gesty, które pomogą Twoim włosom odzyskać naturalne piękno i zdrowie. Niezwykłe doznania pielęgnacji Kerastase Paris pobudzą Twoje zmysły i pozwolą w pełni rozkoszować się odzyskaną miękkością i jedwabistością fryzury.

GEST 1 - MYCIE - Subtelne aromaty, deliketne konsystencje i łagodny masaż podczas mycia głowy dogłębnie relaksują i przygotowują włosy do dalszej pielęgnacji.

GEST 2 - PIELĘGNACJA - Dzięki intensywnemu działaniu produktów drugiego gestu Twoje włosy zyskują na sile, blasku i urodzie. Masaż podczas aplikacji produktów pielęgnacyjnych usuwa napięcie całego dnia i wyzwala energię.

GEST 3 - TEKSTURYZACJA - Stylizacja pielęgnacyjna o niepowtarzalnych konsystencjach i podwójnym działaniu uzupełnia odżywcze działanie produktów pielęgnacyjnych, pozwalając na łagodne rzeźbienie wymarzonej fryzury.

Regeneracja L'Oréal

Rytuał Podstawowy - Maski L'Oréal
Utrzymuje się do następnego mycia. Mają Państwo do wyboru maski do włosów:
 • suchych i uwrażliwionych, wzmacniająca, odbudowująca, nawilżająca strukturę włosa
 • bardzo suchych i uwrażliwionych, głęboko odbudowująca, intensywnie nawilżająca, wzmacniająca strukturę włosa
 • koloryzowanych, podtrzymująca utrzymanie się koloru na włosach, nadająca blasku
 • cienkich, nadająca objętości
 • z pasemkami, rozświetlająca pasemka
 • puszących się, nawilżająca, wygładzająca, zapobiegająca przed nadmiernym wysuszaniem włosów

Maska L'Oréal na bazie naturalnych składników:

 • regeneruje włosy bardzo uwrażliwione zapewniając im lekkość
 • zapewnia włosom intensywny połysk oraz pełnię blasku
 • długotrwała odbudowa wnętrza włosa, wygładzenie na całej jego powierzchni
 • włosy stają się mocniejsze i gładsze
 • zawiera wyciąg z korzenia żeń-szenia, świerku, intensywnie odżywiając i regenerując włosy
 • zapachy wanilii, jabłka, brzoskwini, jeżyny, maliny i miodu przenikają się tworząc swoisty koktajl pieszcząc zmysły

Rytuał Intensywny – Ampułki L'Oréal

Utrzymuje się od 8-10 myć, stosowany do włosów:

 • bardzo suchych i uwrażliwionych, nawilżający, odbudowujący, wzmacniający włosy rytuał
 • koloryzowanych, podtrzymująca kolor na włosach, nadająca blasku, szczególnie polecana po koloryzacji
 • z pasemkami, rozświetlający rytuał, nadający blasku pasemkom
 • ze skłonnościami do puszenia się i lekkiego kręcenia, jest to ampułka wygładzająca, wspomagająca prostowanie włosów
Rytuał Luksusowy – Ampułka + Maska L'Oréal

 Fiberceutic - stosowany do włosów bardzo suchych oraz zniszczonych po zabiegach chemicznych, wysuszonych słońcem lub wodą morską, chlorowaną. Nazywany przez fryzjerów BOTOXEM DLA WŁOSÓW.

Fiberceutic to nowatorski, składający się z dwóch części program do pielęgnacji włosów stworzony przez ekspertów L'Oréal Professionnel nazwany potocznie "botoksem do włosów" z uwagi na szybkie działanie regeneracyjne jakim poddawane są włosy.

Formuła Fiberceutic zawiera cząstki Intra-Cylane®, które wnikają do uszkodzonych obszarów włosa zawierających keratynę, białko współtworzące włókno włosa.

Cząstki te uzupełniają szczeliny i pęknięcia w strukturze włosów odbudowując je.

Formuła została stworzona szczególnie do włosów długich podatnych na rozdwajanie się końcówek, włosów kruchych i podatnych na skręt, poddawanym częstym zabiegom koloryzacji oraz zabiegom termicznym tj. suszenie, prostowanie.

W przeciwieństwie do innych środków pielęgnacyjnych po zastosowaniu Fiberceutic można szybko przystąpić do strzyżenia, suszenia i stylizacji włosów bez utraty nabytych właściwości, gdyż cząsteczki Intra-Cylane® głęboko wnikają do wnętrza włókna włosa, powodując iż, stają się one silniejsze i grubsze

Nasi Fryzjerzy Styliści dobierają również połączenie w/w masek i ampułek do Rytuału Luksusowego odpowiednio dobranych do Państwa rodzaju włosów oraz skóry głowy.

Regeneracja włosów

I REGENERACJA WŁOSÓW SYSTEMEM OLAPLEX

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury  czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej  formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia,   że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.

Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu

II. WSPOMAGANIE REGENERACJI WŁOSÓW ZA POMOCĄ MICROMIST-u

Podczas wizyty w naszym Salonie mogą Państwo skorzystać z zabiegu regenerującego przy użyciu nowoczesnego urządzenia „MICROMIST”.
Urządzenie „MICROMIST” przeprowadza kurację na włosach z użyciem mgły wodnej wytworzonej poprzez fale ultradźwiękowe. Cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze, niż cząsteczki pary wodnej i dzięki temu mogą penetrować włos począwszy od naskórka, aż do najgłębszej jego warstwy. System podgrzewający wodę jest również zaprojektowany specjalnie tak, aby wytworzyć mgłę, nie parę. Konwencjonalne urządzenia podgrzewają wodę do temperatury 100 stopni Celsjusza, aby wytworzyć parę, co z reguły powoduje ogromną szkodę dla włosów, zamiast ich naprawy. MICROMIST, poprzez wykorzystanie ultradźwięków, podgrzewa wodę to takiej temperatury, jakiej wymaga stan włosów objętych kuracją oraz używany produkt.
Temperatura jest znacznie niższa niż 100 stopni Celsjusza i dlatego też nie powoduje żadnych uszkodzeń. Urządzenie jest niezastąpione we wspomaganiu zabiegów fryzjerskich, poprzez aplikowanie aktywnych substancji do najgłębszych warstw włosa. „MICROMIST” posiada system chłodzący, który zamyka łuskę włosa po zakończeniu zabiegu. Dzięki niemu zastosowane kosmetyki są dłużej aktywne.

III. URZĄDZENIE NA PODCZERWIEŃ I ULTRADŹWIĘKI Z NANO CZĄSTECZKAMI SREBRA

Świetnym odkryciem w nowoczesnej technologii fryzjerskiej jest aktywator ultradźwiękowy z nanosrebrem i podczerwienią. Urządzenie to przypomina tradycyjną prostownicę, składa się z płytki wykonanej z nanosrebra w której znajdują się 4 generatory ultradźwięków, aktywują się gdy urządzenie zostanie zamknięte na paśmie włosów. Płytka o kolorze czerwonym zawiera 24 strefy promieni podczerwonych które wzmacniają działanie ultradźwięków, co wspomaga emisja delikatnego ciepła. Zabieg z zastosowaniem tego urządzenia ma działanie nawilżające, regenerujące, wspomaga także aplikację substancji aktywnych do wewnątrz struktury włosa.

Aktywator aplikuje środek aktywny głęboko do wewnątrz włosów i sprawia, że są one zwarte, lśniące i odżywione. Ta rekonstrukcja jest zalecana do wszystkich rodzajów włosów – także kręconych.
Regeneracja przy pomocy urządzeń zawiera w cenie Rytuał Pielęgnacyjny. Jak mało potrzeba, aby dokonać radykalnych zmian!

IV. MIKROKAMERA
Mikrokamera to urządzenie elektroniczne działające na zasadzie mikroskopu przenoszącego powiększony kilkaset razy obraz włosa lub skóry głowy na ekran monitora. Za pomocą mikrokamery zarówno fryzjer jaki klient może na żywo obserwować stan skóry głowy oraz włosów przed i po zabiegu fryzjerskim.

Dzięki temu można profesjonalnie przygotować program kuracji odpowiadający indywidualnym potrzebom i dostosowany do aktualnego stanu skóry głowy lub włosa. Fryzjer ma również możliwość kontrolowania przebiegu kuracji i jej rezultatów po każdej wizycie w salonie. Mikrokamera jest przyrządem niezbędnym do pracy w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim dbającym o wysoki poziom świadczonych usług. Jest narzędziem potwierdzającym profesjonalizm osób wykonującym zabiegi fryzjerskie.

Dzięki mikrokamerze możemy ocenić:

 • Elastyczność skóry głowy
 • Procent nawilżenia
 • Ogólny stan skóry i jej rodzaj
 • Stan naczynek krwionośnych
 • Stan mieszka włosowego
 • Stan rdzenia włosa
 • I wiele innych wskazań które posłużą do wybrania właściwej kuracji, szamponu, rytuału kerastase, odżywki ....
Zobacz jak przeprowadzić prawdziwą metamorfozę, od czego zacząć

Nowości

Karta Upominkowa

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd