Jak działa Laser X Lase Plus

Laser diodowy X-lase plus to najnowocześniejsze na świecie urządzenie do depilacji łączące technologie laserowe jak i  kalibrowane światło pulsacyjne. Najnowsza technologia to niepodważalne bezpieczeństwo i gwarantowana skuteczność. Laser X-lase plus posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485 - najwyższa klasa ISO, w kategorii aparatury medycznej.

  • Jak działa XLase Plus?

Xlase Plus działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy. Energia laserowa jest przekształcalna w energię cieplną,celnie usuwając niechciane niedoskonałości. Jednocześnie okolica miejsca zabiegowego pozostaje nienaruszona.

  • Zalety zabiegów laserowych wykonanych urządzeniem XLase Plus:

- szybko, łatwo, delikatnie, Metoda Motion Speed
- najwyższy komfort dla pacjenta
- praktycznie bezbolesne
- krótki okres regeneracji skóry
- trwałe rezultaty

  • Maksymalny komfort

Komfort zabiegu jest gwarantowany dzięki idealnemu systemowi chłodzenia. który nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia tkanek, jednocześnie niwelując odczuwanie bólu. Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Dla osób bardzo wrażliwych na zabiegi laserowe terapeuta przygotuje dodatkowe kompresy chłodzące.

  • Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba sesji dla uzyskania optymalnych wyników i korzyści zależy od wielu czynników: od obszaru na którym prowadzimy terapię,
rodzaju niedoskonałości, wieku, masy ciała, hormonów, rodzaju skóry, a także metabolizmu. Państwa terapeuta zaleci odpowiednią ilość sesji zabiegowych oraz optymalną częstotliwość.

Odmładzanie skóry

Oznaki starzenia są znacznie zmniejszone dzięki selektywnemu nagrzewaniu skóry właściwej, które pobudza produkcje kolagenu.

Usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień i plam jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Peeling laserowy

Idealna metoda złuszczania skór problematycznych (trądzik, krosty, cysty, blizny)

Blizny różnej genezy

Laserowy zabieg frakcyjny to najskuteczniejsza metoda redukcji uszkodzeń skóry, blizn potrądzikowych i pourazowych, rozszerzonych porów.

Usuwanie tatuaży

Światło laserowe "tine" pigment na drobne fragmenty, które są usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Usuwanie rozstępów

Zabieg laserowy stymuluje produkcję nowego, zdrowego kolagenu w głębokich warstwach skóry i zastąpienie nim chorej tkanki.

Zamykanie naczyń

Zabieg laserowy to najskuteczniejsza metoda zamykania naczyń  (linearnych i pajączków, na twarzy oraz ciele), a także usuwania punktów rubinowych.

Usuwanie owłosienia

Pigment włosa absorbuje światło lasera i zamienia je w ciepło. Ciepło uszkadza mieszek i brodawkę włosa. Włos jest bezpowrotnie niszczony i zablokowana jest możliwość jego odrostu. Najnowsza, bezbolesna, superszybka procedura trwałego usuwania owłosienia.

*Wyżej wymienione zabiegi przedstawiają wszystkie możliwości lasera. Nie wszystkie zabiegi są dostępne.

  

Laser X-Lase Plus

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd