Medycyna estetyczna

Proces starzenia można skutecznie spowolnić. Anti-aging to właśnie dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem objawów tego procesu. Stosujemy zabiegi takie jak: botox czy wypełniacze pomagające usunąć objawy starzenia oraz poprawiające wygląd, oraz dobre samopoczucie.
 

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi bezoperacyjne, poprawiające wygląd min.:

nici hialuronowe NOWOŚĆ, korekta kształtu nosa NOWOŚĆ, usuwanie zmarszczek – botox, kwas hialuronowy, powiększanie ust, leczenie nadpotliwości, leczenie blizn, rozstępów, przebarwień, zabiegi zapobiegające, naturalnemu procesowi starzenia, zabiegi dla mężczyzn, zabiegi odmładzające dłoni, zabiegi ujędrniające twarzy, szyi i całego ciała, zabiegi wolumetryczne (modelowanie policzków,konta żuchwy, wypełnianie doliny łez), usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z twarzy,brzucha, ud,całego ciała, usuwanie cieni pod oczami

  • BOTOX

Zabiegi wygładzania zmarszczek rozpowszechniają się obecnie najszybciej ze wszystkich stosowanych terapii estetycznych. Zabieg polega na zastosowaniu oczyszczonego białka, tak aby zahamować przekazywanie impulsów do miejsca iniekcji. Redukuje to aktywność mięśni poddanych zabiegowi mięśni, których działanie powoduje powstawanie zmarszczek.

Zabieg Botox często stosowany jest razem z wypełniaczami typu kwas hialuronowy lub innymi zabiegami kosmetycznymi, chociaż w innych obszarach twarzy, dla całościowego wygładzenia zmarszczek i linii. Preparat podawany jest domięśniowo w miejsce powstawania zmarszczek. Zabieg trwa kilkanaście minut i nie pozostawia śladów.

Botox blokuje także działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego, co zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Zabieg skutecznie wstrzymuje nadpotliwość pach, dłoni i stóp na okres ok. 6 miesięcy.

 

  • RESTYLANE - kwas hialuronowy

Restylane to kwas hialuronowy – substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organiźmie – zawarty w formie krystalicznie czystego żelu. Magazynuje on wodę, nawilżając i wypełniająć objętość tkanki skóry. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego. Poprzez jego proste wstrzyknięcie do skóry można odzyskać jej zdrowy i młody wygląd.
Restylane odbudowuje gęstość skóry i poprawia wygląd poprzez udoskonalenie profilu, podkreślenie pełnych ust i wygładzenie zmarszczek oraz bruzd
Restylane działa przez pewien czas – zwykle od 6 miesięcy do roku, po czym zostaje wchłonięty przez organizm. Zabieg jest prosty i krótkotrwały, a efekty natychmiastowe.

 

  • RESTYLANE – POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Restylane to bezkonkurencyjny preparat polecany do modelowania i powiększania ust. Jego konsystencja sprawia, że usta

nabierają pięknego wyglądu, a zabieg jest bezpieczny i przyjazny. Efekty zabiegu utrzymują się ok. 1 roku.

Wszystkie zabiegi wykonuje lekarz-specjalista medycyny estetycznej z długoletnim stażem.

Medycyna estetyczna to nie tylko preparaty które podczas zabiegów aplikuje się Pacjentom. Medycyna estetyczna to przede wszystkim profesjonalna wiedza lekarza - specjalisty medycyny estetycznej, bez której wykonywanie zabiegów jest niemożliwe.

Bezpłatna Konsultacja Lekarska po Zabiegu.