Kosmetyka - produkty

W Gabinecie kosmetycznym pracujemy na kosmetykach Laneche oraz Sesderma

Filozofia firmy LANÉCHE odwołuje się do naturalnej potrzeby dbania o piękno naszej skóry. Produkty do zabiegów pielęgnacyjnych zostały skomponowane według linii odpowiadających poszczególnym typom i kondycji skóry.

Każda linia oferuje zarówno kremy pielęgnacyjne SKIN CARE jak również produkty SPECIAL CARE w postaci masek, ampułek i kremów, których celem jest zwiększenie efektywności działania preparatów do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na silne działanie czynników zewnętrznych.
Produkty PRE CARE mają na celu przygotowanie skóry do dalszych zabiegów.
LANÉCHE zapewnia kompleksową opiekę nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w zaciszu domowym, dzięki produktom wysokiej jakości o silnie skondensowanych składach, zamkniętych w detalicznych opakowaniach.

Sesderma to innowacyjne dermokosmetyki, które wykorzystują technologię opartą na zamykaniu składników aktywnych w liposomach tak aby docierały do źródła problemu.
Sesderma jest pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej, na rynku od 1989 roku.Posiada rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP  za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Certyfikat ten obowiązuje na całym świecie i łączy się z wcześniej uzyskanymi przez firmę certyfikatami: ISO 13485 oraz ISO 9001.

W naszej ofercie znajdują się również kosmetyki na bazie oleju z drzewa herbacianego marki Courtin, przeznaczone do pielęgnacji skór problematycznych, tłustych, trądzikowych, a także linia przeznaczona do pielęgnacji stóp tejże marki.

 

 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!